Cam Balkon Fitili Değişimi

Cam Balkon Fitili Değişimi

Özellikle eskiden montajı yapılan cam balkonlarda sıklıkla plastik veya polikarbon cam balkon fitili kullanılıyordu. Kullanılan plastik ve polikarbon cam balkon fitillerinin zaman içinde yıpranması, sıcak ve soğuk hava koşullarında rengini, esnekliğini ve direncini kaybetmesi yeni ve daha dirençli bir fitil arayışına yönelinmesine sebep oldu.

Gelişen teknoloji ile farklı şekillerdeki cam balkon fitilleri Alüminyum formunda üretilmeye başlandı. Bu da cam balkon sektörünün en zayıf noktası olarak görülen fitil kısmına ayrı bir güç kazandırarak, cam balkon sistemlerinin özellikle rüzgar dayanımlarını daha da artırdı.

Önceden daha ekonomik sunulan plastik cam balkon fitilleri günümüzde de halen kullanılmakta ancak yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı 3-4 yılda bir değiştirilmesini gerekli kılmaktadır. Bu da, plastik fitile oranla daha pahalı olan alüminyum fitili uzun vadede düşünüldüğünde daha mantıklı kılıyor.
 
 

Cam Balkon Fitili Değişimi

Eski Cam Balkonlarda sıklıkla kullanılan, mevsim şartları ve zaman içinde kırılan veya yıpranan plastik cam balkon fitillerini, uzun ömürlü olması nedeniyle alüminyum fitil ile değiştiriyoruz. Plastik ve Polikarbon fitile oranla daha pahalı olmasına rağmen, uzun vadede kendini amorti eden Alüminyum fitil, neredeyse cam balkon ömrü kadar dayanım göstermektedir.

Fitil ile ilgili kalite tercihiniz ne olursa olsun, firmamız Winox Cam Balkon, talep etmeniz halinde adresinizde ücretsiz keşif yaparak, cam balkon için ne kadar fitil gerektiğini tespit eder, plastik, polikarbon ve alüminyum cam balkon fitillerinin fiyatlarını ayrı ayrı tarafınıza sunar, karar vermeniz halinde anında ve kısa sürede fitil değişimi yaparız.

Cam Balkon Fitili Değişimi

aluminyum_cam_balkon_fitili_genel
plastik_cam_balkon_fitili_genel

Cam Balkon Fitili Değişimi


Üstün Hizmet Kaliteli ve Markası Tescilli Kuruluş.

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Cam balkon kapama ile ilgili yargıtay kararına buradan ulaşabilirsiniz.