W inox Cam Balkon, 2006 yılında Kayseri'de kurulmuş, uzmanlık alanı Katlanır Cam Balkon Sistemleri olan kurumsal bir firmadır.

Firmamız Winox Cam Balkon, bu gün Gold Cam Balkon diye tabir edilen ve Türkiye genelinde en çok kullanılan cam balkon sistemlerinin profil ve parçalarını ilk geliştirip kullanan firma olmanın haklı gururu ile Winox markasını tescillemiş, yaptığı uygulamalar ile başta diğer cam balkon üreticileri olmak üzere tüm kullanıcıların takdirini kazanmıştır.

Geçen bu zaman içerisinde, gerek katlanır cam sistemlerinin üretimi gerekse teknik montaj, uygulama ve uzman personel yetiştirme konusunda hassasiyetle üzerinde çalışarak kendi bünyesini de geliştirmiştir.

Gücünü, profesyonel kadrosu ve ekip ruhundan alan Winox cam balkon, sahip olduğu deneyimi güncel teknolojiler ve kaliteli ham madde ile birleştirerek fark yaratır. Cam Balkon sektöründe pazar payını artırmak ve geliştirmek için yürüttüğü her projede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verir.

Winox Cam Balkon, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi her geçen gün geliştirerek, yürüttüğü tüm projeleri ilk günkü heyecanla yapmaya devam etmekte, müşterilerinden aldığı destekle çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Hedefimiz:

Winox Cam Balkon, Türkiye’nin en güvenilir markası olma hedefi ile satış sonrası müşteri memnuniyetini inşa etme yolunda, en kaliteli ve uluslararası spesifikasyonlara* uygun ürünleri ile tüketicilerine, dert değil keyif sunma prensibini şirket olarak şiar edinmiştir.
*Spesifikasyon, ayrıntılarıyla tanımlama manasında kullanılmaktadır.Tıp dilinde çokça kullanılan kelimelerdendir. ⇒ Anlamı belirtme, ayrıntılı tanımlama, tarif name, açıklama, şartname, belirtme. Δ Genellikle ''spesifikasyon belgesi'' olarak kullanılır.

Üstün Hizmet Kaliteli ve Markası Tescilli Kuruluş.

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Cam balkon kapama ile ilgili yargıtay kararına buradan ulaşabilirsiniz.