Kayseri Cam Balkon Fiyatları


CAM BALKON FİYATI HESAPLAMA


 

Hesaplama Yaparken Dikkat edeceğiniz hususlar:

* Balkon ölçüsü hesaplamada 2 değer istenilir. Balkonun Genişliği ve yüksekliği.
* Yukarıdaki fotoğraftan yola çıkarak aldığınız yükseklik ölçüsü 1 metre 95 cm çıktı ise aşağıdaki yükseklik ölçüsü kutusuna 1,95 şeklinde yazınız.
* Genişlik ölçüsü 4 metre 80 santim gibi bir ölçü çıktıysa Balkon yüksekliği kutusuna 4,80 şeklinde değer yazınız.
* Burada verilen fiyatlar tahmini fiyatlardır. Yanlış ölçü alımı gibi nedenlerden dolayı asıl fiyat keşiften sonra verilen fiyattır.

Kayseri Cam Balkon Fiyatları


 

Kayseri Cam Balkon Fiyatları

* Kayseri Cam Balkon Fiyatları hesaplama modülündeki değer ve sonuçlar tahmini olarak, müşterilerimizin aldığı ölçülere yönelik fikir vermesi amacıyla hazırlanmıştır.

* Firmamız Winox Cam Balkon tarafından yapılacak cam balkonun fiyatı, cam balkon yapılacak yerde yapılacak keşif sonrası, varsa diğer değişkenleri müşteri ile görüşerek yapılacak hesaplamadan sonra verilecek fiyattır.

* Kayseri Cam Balkon Fiyatları hesaplama modülünde sunulan cam balkon modeli halk arasında Gold Cam Balkon diye tabir edilen Winox Gold Cam Balkon modelidir.

* Winox Gold Cam Balkon modelinde Alüminyum Cam Balkon Fitili standart olarak kullanılmaktadır. Verilen fiyata Alüminyum Cam Balkon Fitili dahildir.

Kayseri Cam Balkon Fiyatları


Üstün Hizmet Kaliteli ve Markası Tescilli Kuruluş.

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Cam balkon kapama ile ilgili yargıtay kararına buradan ulaşabilirsiniz.